Zaznacz stronę

Pasja, zaangażowanie i ponad 20 lat doświadczenia na rynku.  

Grupa zrzesza pięć prężnie działających spółek, mogących poszczycić się wieloma przedsięwzięciami biznesowymi i społecznymi. Synergia służy poszerzeniu wachlarza usług oraz wyjściu naprzeciw oczekiwaniom rynku. Jako grupa oferujemy naszym klientom pełne wsparcie skutecznego i odpowiedzialnego zespołu pracującego razem od kilkunastu lat.   

Klamrą spinającą działania spółek zrzeszonych w Heritage Group Poland jest idea ponadczasowej rewitalizacji drugiego po Zamku w Malborku zamku gotyckiego w Polsce – ZAMKU W SZYMBARKU. 

Nowoczesne miejsce na mapie Warszawy, przygotowane do profesjonalnej obsługi wszelkiego rodzaju wydarzeń specjalnych. Popularny i lubiany obiekt zlokalizowany przy ulicy Prądzyńskiego 12/14, gości w ciągu roku ponad 200 różnego rodzaju imprez, także cyklicznych, w tym wystawy, konferencje, eventy zamknięte, pokazy mody, seminaria, bankiety, targi, imprezy kulturalne i sportowe oraz koncerty. Rocznie EXPO XXI Warszawa odwiedza ponad pół miliona gości. Główna część EXPO XXI Warszawa została oddana do użytku we wrześniu 2001 roku, w 2009 roku obiekt został rozbudowany o halę nr 4. Obecnie Centrum EXPO XXI oferuje gościom ponad 20 000 m² specjalistycznej powierzchni, w tym 13 500 m² powierzchni w czterech halach, 1 500 m² powierzchni w ramach dziesięciu sal konferencyjnych i pokojów do rozmów oraz 5000 m² terenu ekspozycji zewnętrznej z parkingiem na 1500 samochodów.

Zamek w Szymbarku to czternastowieczny zamek we wsi Szymbark (województwo warmińsko-mazurskie) zbudowany przez kapitułę pomezańską, a następnie przekształcony w rezydencję rodową. Jest drugim po Malborku, największym zamkiem gotyckim w Polsce. Jego atrakcyjna lokalizacja: w pobliżu dróg ekspresowych i autostrady oraz lotnisk sprawia, że wizyta w zamku jest możliwa niemal dla każdego. Niewątpliwym atutem Zamku jest jego okolica: Pojezierze Iławskie, liczne lasy oraz miasto Iława ze swą barwną historią. Zamek Szymbark znany jest miłośnikom kina: powstała tam część scen do filmu „Król Olch” [1996 r.], w reżyserii Volkera Schlöndorffa, w którym główną rolę zagrał John Malkovich.
Rolą Fundacji jest zainicjowanie procesu rewitalizacji zamku oraz wsparcie działań dążących do ustanowienia Zamku Szymbark centrum skupionego wokół biznesu, historii, kultury i turystyki. 

Zespół specjalistów posiadających bogate doświadczenie w obszarze dedykowanych projektów IT. Dostarczamy kompletne rozwiązania przez dobieranie optymalnych technologii. Rozwiązania dedykowane: łączenie sprzętu i oprogramowania, to nasza specjalność. Tworzymy oprogramowanie, łącząc nasze szerokie doświadczenie i wiedzę na temat technologii ze szczegółowym zrozumieniem problematyki projektu. Specjalizujemy się w rozwiązaniach sprzętowych, które posiadają swoją specyfikę, niosącą ze sobą liczne wyzwania. Zebraną wiedzę, doświadczenie i potrzeby rynkowe przełożyliśmy na naszą autorską technologię IndoorNavi (możliwą do zintegrowania z istniejącą infrastrukturą), która w oparciu o dane lokalizacji zebrane w czasie rzeczywistym pozwala na optymalizację procesów w przedsiębiorstwach, monitorowanie lokalizacji osób, obiektów i interakcji, historię aktywności, kontrolę dostępu oraz podwyższenie bezpieczeństwa osób.

Najszybciej rozwijający się start up wśród firm konferencyjnych w 2019 roku. Organizator 3 najbardziej rozpoznawalnych konferencji w Polsce. Współpracujący z liderami rynków: IT, Pharma i Retail. Jesteśmy po to, by łączyć i inspirować ludzi, którzy mają odwagę zmieniać biznes. Standardowe konferencje kończą swój byt wraz z ostatnią prelekcją. Nasze doświadczenie pokazuje, że to za mało! Od kilkunastu lat pracujemy z top managerami największych firm, towarzysząc im w rozwoju. Nasze profesjonalne doświadczenie to stworzenie kilkuset wydarzeń dla kluczowych sektorów gospodarki, które zgromadziły dziesiątki tysięcy uczestników. Starannie analizujemy rynek, tworząc każde wydarzenie: realizujemy desk research, prowadzimy dziesiątki wywiadów pogłębionych, ankiet i badań opinii. Pracujemy „z” a nie „obok”. Tworzymy w formule „dla” a nie „o”. Tak, by dostarczać unikalną wiedzę, inspiracje i doświadczenia.

Podstawowym przedmiotem działalności Centrum Targowego FairExpo jest kompleksowa organizacja imprez targowych w Katowicach, sercu województwa śląskiego. Imprezy targowe umożliwiają wystawcom dostęp do niemal trzy milionowego rynku mieszkańców aglomeracji śląskiej. A dzięki dogodnym połączeniom Katowic z innymi dużymi miastami na południu Polski, a także ze Słowacją, Czechami, Niemcami i Ukrainą, Fairexpo zapewnia wystawcom międzynarodowych klientów. Fairexpo, kontynuując działalność Międzynarodowych Targów Katowickich, jest właścicielem kilkunastu tytułów targowych, w których corocznie uczestniczy ponad 1000 firm z kraju i zagranicy oraz tysiące zwiedzających. Flagowe imprezy Fairexpo organizowane są w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach, jednym z najnowocześniejszych budynków wystawienniczych w Polsce, w katowickiej Strefie Kultury.  

Kontakt:

 

ul. Prądzyńskiego 12/14, 01-222 Warszawa